Володимир Скидан
Військовий медик

Скидан Володимир Володимирович ,народився 06.04.1991р.н., у місті Бердянськ. У 2010 році закінчив медичний коледж та здобув спеціальність «Лікувальна справа».  Одразу після закінчені поїхав працювати фельдшером  на фельдшерсько-акушерський пункт у с. Вільнянськ Запорізької області. 2013 році вирішив переїхати у м. Маріуполь там 5 років відпрацював на швидкій медичній допомозі , фельдшером невідкладних станів у спецбригаді.  Був інструктором та постійно їздив в інші міста проводити заняття з першої медичної допомоги .  У 2017 році Володимир вирішив вступити до Збройних Сил України та почав свою службу у 555 військовому шпиталі. Спочатку був медсестрою сортувального відділення ,потім приймального. Також продовжував навчати військових першої медичної допомоги. 

24 лютого зустрів на роботі та більше додому не повернувся. 16 березня коли чоловік не виходив вже тиждень на зв’язок , будучи у Маріуполі я пішла до нього на роботу ,в той день скинули авіабомбу на шпиталь та  від нього залишилися тількі стіни. Там мені повідомили , що чоловік поїхав на підкріплення до заводу «Азовсталь». Перше повідомлення від нього прийшло 28 березня ,коли я змогла виїхати з Маріуполя -« Зі мною все добре ,живий» це буле довгоочікуване повідомлення. 

На Азовсталі пробув 2,5 місяці ,зв’язок періодично був. Там разом з побратимами він рятував життя, де були сотні поранених.  Без сну та відпочинку ,без достатньої кількості їжі та медикаментів . 18 лютого чоловік повідомив ,що він за наказом виходить у полон.

29 вересня від нього був дзвінок , який тривав декілька хвилин: « Я у полоні,все добре . Сподіваюсь ,що скоро повернуся»

Вдома на нього чекає дружина та мати.

Назад