Володимир Галкін
Військовий медик

Галкін Володимир Валентинович 11.06.1985 р.н. Після окупації рідного міста Донецька переїхав до Маріуполя і вступив до лав розмінувальників міжнародної компанії Наlo Trast. Там він здобув освіту парамедика.

 Після початку повномасштабного вторгнення без жодних вагань вступив до 109 бригади ТрО на посаду старшого бойового медика 107 батальйону. Протягом свого перебування у Маріуполі він зміг зателефонувати рідним всього кілька разів. Можливостей регулярно виходити на зв’язок в нього практично не було. Востаннє Володимир розмовляв із рідними 13 березня 2022 року. Тоді він та рідні пообіцяли одне одному бути сильними та неодмінно дочекатись зустрічі. Вірили, що це станеться зовсім скоро. 

29 березня його побратим написав, що Володимир живий та здоровий. А далі кілька тижнів абсолютної тиші. І лише 17 квітня рідні дізнались, що він потрапив у полон.

За цей, вже майже, рік від нього надійшло всього 2 листи, які були передані представниками Міжнародного комітету Червоного хреста ще в серпні 2022 року. В них йшлося про те, що він перебуває на території Російської Федерації. Більше жодних звісток чи дзвінків рідні не отримували, які і жодної актуальної інформації про стан його здоров’я.

На превеликий жаль, не всі змогли дочекатися Володимира вдома. 8 квітня помер його батько, а він скоріш за все він про це, навіть, не знає. Вони з батьком були надзвичайно близькі.

Назад