Завод Ілліча

12 квітня 2023 року – жахлива річниця, – в полон потрапили всі медики, які надавали допомогу пораненим і нужденним військовим і цивільним людям, які намагалися сховатися від обстрілів в одному з останніх притулків м. Маріуполя, що залишилися, – на території заводу ім. Ілліча. Це НЕКОМБАТАНТИ – люди, які ніколи в руках не тримали зброю! Вони вдень і вночі рятували життя людей, без сну та відпочинку… У підвалах заводських приміщень, дощенту забитих пораненими, де смердючий запах гниючих кінцівок, людських випорожнень і потоків крові змішався і став повсякденним.. де звичними сусідами людей стали щури, де поранені держслужбовці ділили останній шматок хліба з жінками, старими та дітьми.
У підвалах, які щосекунди ризикували перетворитися на братську могилу для їхніх мешканців. У підвалах у яких багато хто залишився навіки, розчавлений під завалами внаслідок чергових авіаударів.
Саме в цій критичній обстановці головною зброєю в руках медиків на заводі імені Ілліча стала їхня глибока відданість своїй професії та відчайдушна цілодобова боротьба за життя кожного пораненого. Результатом якої стали тисячі врятованих людських життів.
Ми закликаємо до світової спільноти не залишатися байдужою! СВОБОДУ ПОЛОНЕНИМ МЕДИКАМ МАРІУПОЛЯ! Навіть в умовах війни медикам має бути гарантований захист, безпека та можливість безперешкодно займатися своєю діяльністю.
Свободу цим людям, котрі ризикуючи власним життям, дали можливість жити іншим.

Джерело
Назад